Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi nowościami w naszej ofercie zajęciowej oraz promocjami. Gdyby nie znaleźli Państwo rodzaju zajęć, których szukacie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Kangur matematyczny

Chcesz wziąć udział w międzynarodowym konkursie matematycznym i powalczyć o jak najlepszy wynik? My Ci w tym pomożemy! Zapisz się na jeden z kursów matematycznych dedykowanych Kangurowi, a przekonasz się, że wcale nie jest taki straszny jak go malują!

Dostępne kursy podzielone są zgodnie z kategoriami konkursu:

- Żaczek - klasy II
- Maluch - klasy III i IV
- Beniamin - klasy V i VI
- Kadet - VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz II klasy gimnazjum
- Junior - III klasy gimnazjów, I liceów i techników,
- Student - II, III i IV klasy liceów i techników
oraz V techników.

Zapraszamy!

„Kangur Matematyczny” to konkurs dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, który wywodzi się z Australii. Obecnie bierze w nim udział ponad 4 miliony uczniów, w tym ponad 400 tysięcy w Polsce.


Przedszkole Norlandia Nieporęt

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze, Z przyjemnością informujemy, że Cambridge School nawiązało współpracę z nieporęckim przedszkolem Norlandia Przedszkole Norlandia Nieporęt

Z dumą i zaangażowaniem będziemy wspierać Maluchy, by zarazić ich pasją do języka angielskiego, jednocześnie pokazując, że zabawa i nauka, mogą iść w parze.


Projekt KOBIETA STWORZYŁA

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze,

z przyjemnością informujemy, że z dumą wspieramy projekt Kobieta Stworzyła. Jego ideą jest wspieranie kobiet i ich działalności z obszarów, które nie zawsze gwarantują warunki do rozwoju lub nie miały na to szansy. Tworzymy i pomagamy tworzyć. Wspierajmy się razem!


Klub Szkół UNICEF

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze, z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do programu Klub Szkół Unicef, bo nawet mały gest może zmienić świat na lepszy. Od września do przeczytania będą u nas broszury oraz oficjalne materiały Unicef.

Pomaganie robi różnice!